Järva vald alustab elanikuks registreerimise kampaaniaga

Järva vallavolikogu võttis oma eilsel istungil vastu otsuse, mille kohaselt 1.detsembril algab 31. detsembrini kestev Järva valla elanikuks registreerimise kampaania.

Kampaania auhinnaks on elamumaa sihtotstarbega kinnistu Imaveres aadressiga Kodunurme tee 5. Kinnistu suuruseks on 2145 m2 ning sellel on liitumisvalmidus kommunikatsioonidega ehk vee, kanalisatsiooni ja elektriga. Kui võitja ei soovi kampaania korras kinnistut auhinnaks saada, on tal võimalus selle asemel valida 500 eurot.

Loosimises osalevad isikud, kes on perioodil 1.-31. detsember 2019 registreeritud rahvastikuregistris Järva valla elanikuks ja kes on järgmise aasta 1. jaanuari seisuga registri andmetel Järva valla elanikud ning kelle elukoht kaks kuud enne kampaania perioodi ei olnud Järva vald.

Selleks, et tunnustada juba praegu Järva valla elanikuks olevaid inimesi, loosib vallavalitsus jaanuaris välja kolm Järva valla meenete kotti.

Elanikuks registreerimise kampaania auhinnasaajad selgitatakse välja loosimise teel Järva vallavalitsuse jaanuarikuu istungil.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background