Järva vald ootab kandidaate tunnustamiseks

Järva vald ootab ettepanekuid valla vapimärgi, teenetemärgi ja ettevõtlusauhinna andmiseks. Ettepanekute esitamiseks tuleb täita taotlusvorm, kus tuleb ära märkida millist tunnustusavaldust taotletakse. Juurde tuleb lisada kandidaadi olulised andmed ja põhjendus, miks kandidaat võiks saada taotletava tunnustuse.

Allkirjastatud taotlusi oodatakse hiljemalt 1. augustiks  e- posti aadressile info@jarva.ee või aadressile Pikk 56, Järva-Jaani alev, Järva vald 73301.

Taotluse leiab: tunnustusavalduse andmise taotlus.

Vapimärk antakse füüsilisele isikule üks kord kõrgeima auavaldusena Järva vallale osutatud erakordselt väljapaistvate teenete eest. Vapimärgi andmise aluseks võib olla isiku pikaajaline töö või looming, mis on andnud püsiva ja olulise panuse kultuuri, majanduse või muu valdkonna arendamisele Järva vallas.

Järva valla teenetemärk antakse üks kord austusavaldusena füüsilisele isikule silmapaistva saavutuse või valla huvides tegutsemise eest.

Järva valla ettevõtlusauhind antakse ettevõtjale või ettevõttele, kelle tegevus on jätnud olulise jälje vallakogukonna ellu ja mõjutanud positiivselt piirkonna arengut.

Autasud annab pidulikult kätte vallavolikogu esimees või tema asendaja Järva valla sünnipäeva pidulikul tähistamisel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background