Järva vald otsib aasta tegu

Homme on viimane päev esitada kandidaate esimesele Järva valla aasta teo konkursile.

Tiitel antakse üksikisikule, isikute grupile, asutusele, ettevõttele või organisatsioonile, kes on teinud Järva vallale olulise teo, mis on positiivselt mõjutanud valla elanikke ja nende väärtusi, olnud kõikidele vallaelanikele eeskujuks või toonud vallale tuntust.

Tunnustamist võib taotleda igaüks. Taotluses tuleb ära näidata tunnustusavalduse kandidaadi olulised andmed ja põhjendus, miks esitatud kandidaat võiks tunnustuse pälvida.

Järva valla aasta teo nominentide esitamist oodatakse hiljemalt homseks, 31. detsembriks digitaalselt allkirjastatuna e-posti aadressile info@jarva.ee või paberkandjal aadressile Pikk 56, Järva-Jaani alev.

Aasta teo laureaadi valivad Järva valla elanikud rahvahääletusel, mis toimub 6.-31. jaanuarini Järva valla veebilehel, Järva valla äpis ja Järva Valla Lehes. Kui enim hääli kogub võrdselt mitu nominenti, antakse auhind neile kõigile.

Järva valla aasta teo auhind antakse laureaadile või tema esindajale üle Järva vallas Eesti Vabariigi aastapäeva pidulikul tähistamisel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background