(Maarja Kauge)

Mardikommetest ning projektist “Hakkame santima” räägib Albu Põhikooli õpetaja Kaja Kraav.

(Maarja Kauge)

Külas SA A.H. Tammsaare Muuseum Vargamäel pedagoog-programmijuht Kristi Kirss, juttu muuseumi tegemistest.

(Maarja Kauge)

Järva valla sünnipäevasaates edastatakse vallale saabunud õnnesoove koos soovilugudega.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Ambla kultuurimaja dir. kt Merle Trestip.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Tuve Kärner. Juttu tehakse Järva-Jaanis toimuvast.

(Maarja Kauge)

Saates räägitakse Koeru kultuurielust. Külalisteks Koeru kultuurimaja direktor Eva Linno ning kunstiline juht Krista Jürgens. 

(Maarja Kauge)

Saatest saab teada,kuidas läheb Imavere Rahvamajal. Mis on käsil ning milliseid huvitavaid tegemisi on oodata, räägib kultuurispetsialist Õnnela Lees.

(Maarja Kauge)

Järva vald tutvustab uut ja Eestis esimest lahendust, millega saab kiiresti ja mugavalt suhelda kogukonnas. Saates Järva vallavanem Rait Pihelgas.

(Maarja Kauge)

Külaliseks on vallavanem Rait Pihelgas. Arutletakse Järva valla arengukava ja eelarvestrateegia üle ning antakse ülevaade möödunud nädalal toimunud avalikest aruteludest.

30. augusti saatekülaliseks on Kesk-Eesti Vägilase üks peakorraldajatest Marko Remlik, kes on pärit Järva vallast. Marko räägib lähemalt rammumehe elust ja tegemistest ning 1. septembril toimuvast võistlusest.

23. augusti saates räägitakse  Järva valla sümboolika ühe autori, Ahto Härmiga ning saadakse teada, kuidas tuli idee tuua hunt lipule ning kuidas sündis Järva valla logo.

16. augusti  saatekülalisteks on Järva vallavanem Rait Pihelgas ja abivallavanem Tiina Oraste. Tänases saates räägitakse peagi lõppevast suvest, Järva valla arengukavast ning piilutakse haridusmaastikule- millised tuuled ja kui kõvasti on puhkumas?Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background