(Maarja Kauge)

DSaatekülaliseks noorte ettevõtlikkuse koordinaator Reelika Lepik. Räägiti muutuvast õpikäsitusest ja ettevõtlikust koolist.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Järva vallavanem Rait Pihelgas, kellega räägitakse möödunud nädalal vastu võetud eelarvest ning sellega seonduvast.

(Maarja Kauge)

Saates külas muusikaline kollektiiv Õbsit.

(Maarja Kauge)

Saates räägitakse Urmas Piigertiga, kes on Eesti kaitseliitlane ja noortejuht, vanemseersant. Teemaks: Pitka matk, mis toimub juba tuleval pühapäeval!

(Maarja Kauge)

Triin Aasa Koeru Keskkoolist räägib eile toimunud üritusest Õpime Professionaalidelt 2019 ning paljastab veidi tagamaid.

(Maarja Kauge)

Räägitakse Põltsamaa Jõe 37-ndatest Talimängudest ning uuritakse, mis toimub võrkpalliga Järva vallas.

(Maarja Kauge)

Saates juttu 26.01 toimuva 39-nda A.H.Tammsaare rahvamatka ajaloost ja tänapäevast, samuti kirjanduspreemia laureaadi väljakuulutamisest.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks on Kalju Kertsmik, kes tutvustab Valgehobusemäe suusa-ja puhkekeskust ning nende tegemisi käesoleval talvel. 

(Maarja Trauss)

Saatekülaliseks 2018 aasta noortetreener Järvamaal- Jaak Tammik. Lisaks räägiti peagi algavatest Põltsamaa Jõe 37. talimängudest ja spordist Järva vallas.

(Maarja Kauge)

Saateteemadeks 6.jaan. toimuv rahvamatk “Siit saadik ja mitte enam” ning 26.jaan. toimuv A.H. Tammsaare nimeline rahvamatk.

(Maarja Kauge)

Aasta viimses saates oli külas Järva valla vallavanem Rait Pihelgas. 

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Järva-Jaani-Kareda piirkonnajuht Uku Talvik.

(Maarja Kauge)

Külaliseks on Albu-Aravete-Ambla piirkonnajuht Kuldar Tammik.

(Maarja Kauge)

Saatekülalisteks ans. Arhailised Mehed 2 liiget – Urmo ja Vaiko Kütismaa.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks on Imavere-Koigi piirkonnajuht Kaido Krause, kellega räägitakse piirkonnajuhi tööst ning piirkondades toimuvast.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Järva valla ehituse peaspetsialist Gilmar Krzivets.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

(Maarja Kauge)

Mardikommetest ning projektist “Hakkame santima” räägib Albu Põhikooli õpetaja Kaja Kraav.

(Maarja Kauge)

Külas SA A.H. Tammsaare Muuseum Vargamäel pedagoog-programmijuht Kristi Kirss, juttu muuseumi tegemistest.

(Maarja Kauge)

Järva valla sünnipäevasaates edastatakse vallale saabunud õnnesoove koos soovilugudega.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Ambla kultuurimaja dir. kt Merle Trestip.

(Maarja Kauge)

Saatekülaliseks Tuve Kärner. Juttu tehakse Järva-Jaanis toimuvast.

(Maarja Kauge)

Saates räägitakse Koeru kultuurielust. Külalisteks Koeru kultuurimaja direktor Eva Linno ning kunstiline juht Krista Jürgens. 

(Maarja Kauge)

Saatest saab teada,kuidas läheb Imavere Rahvamajal. Mis on käsil ning milliseid huvitavaid tegemisi on oodata, räägib kultuurispetsialist Õnnela Lees.

(Maarja Kauge)

Järva vald tutvustab uut ja Eestis esimest lahendust, millega saab kiiresti ja mugavalt suhelda kogukonnas. Saates Järva vallavanem Rait Pihelgas.

(Maarja Kauge)

Külaliseks on vallavanem Rait Pihelgas. Arutletakse Järva valla arengukava ja eelarvestrateegia üle ning antakse ülevaade möödunud nädalal toimunud avalikest aruteludest.

30. augusti saatekülaliseks on Kesk-Eesti Vägilase üks peakorraldajatest Marko Remlik, kes on pärit Järva vallast. Marko räägib lähemalt rammumehe elust ja tegemistest ning 1. septembril toimuvast võistlusest.

23. augusti saates räägitakse  Järva valla sümboolika ühe autori, Ahto Härmiga ning saadakse teada, kuidas tuli idee tuua hunt lipule ning kuidas sündis Järva valla logo.

16. augusti  saatekülalisteks on Järva vallavanem Rait Pihelgas ja abivallavanem Tiina Oraste. Tänases saates räägitakse peagi lõppevast suvest, Järva valla arengukavast ning piilutakse haridusmaastikule- millised tuuled ja kui kõvasti on puhkumas?Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background