Järva valla suurperepäevast võttis osa 150 osalejat

Eelmisel laupäeval toimus Järva valla 2. suurperedepäev, mida olid nautima tulnud ligi 150 osalejat. Tervet üritust toetas ka ilm, mis oli päiksepaisteline ja soe.

Suurperedepäev on endise Järva-Jaani valla traditsioon, mida Järva vald jätkab ning seda kõike suuresti  vallas elava Ardi Selge suurperekonna eestvedamisel. Sel aastal oli tegevust ja lõbusaid ettevõtmisi palju.

Kohale oli tulnud teadus-show, kes tegi teadustrikke- oli tossu, pauku ja lapsed said ise limonaadi teha. Lisaks teadus-showle said suurpered sõita akuautodega, proovida kätt täpsuslaskmises õhupüssiga, sõita vigurrattaga, mõnuleda noortealas ja tutvust teha Järva valla noortevolikoguga. Samuti sai kätt proovida noole viskes, naela löömises, läbida seiklusrada, hüpata batuudil ja kaunistada end näomaalingutega. Lõbu pakkus paljudele lastele ka ponisõit.

Kogu päeva juhtis Kirsika Ilmjärv. Suurperesid oli toitlustama tulnud Naiskodukaitse, kes pakkus maitsvat suppi. Enamustele tegevustele aga järgnesid auhinnad- kes sai parima aja vigursõidus, kes viskas täpsemini noolt ja kellel tuli kõige paremini välja meeskonnamäng “Trips-traps-trull”.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background