Järva valla suusatajad võitsid medaleid Eesti meistrivõistlustelt

 

Alutagusel toimus 22. märtsil Eesti noorte meistrivõistlused paarissprindi teates, kus osalesid väga edukalt ka Järva valla suusaklubid.

Vanuserühmas N18 saavutasid Amba SK  liikmed Kaidy Kaasiku ja Keidy Kaasiku esikoha, Anni Jalakas ja Laura Lään RR Suusaklubist said teise koha, Karoliina Tõnisson ja Aiki Jalakas RR Suusaklubist said 7. koha.

Vanuserühmas M18  said RR Suusaklubist kolmanda koha Rico Rohi ja Aron Ott, Jaan Kirsipuu ja Karli Tihane RR Suusaklubst lõpetasid võistluse 11. kohaga.

Samas kohas toimusid 23. märtsil ka Eesti meistrivõistlused naiste 3*5km teatesõidus, kus tegid tugevad tulemused Järva valla spordiklubide võistlejad.

Kaidy Kaasiku, Keidy Kaasiku ja Maris Kaarjärv Ambla SK  lõpetasid võistluse teise kohaga.  Õnnela Rodendau, Anni Jalakas ja Laura Lään RR Suusaklubist said  4. koha.

Eesti seeniorsportlaste meistrivõistlused murdmaasuusatamisestoimusid 23. märtsil Alutagusel. Vanuserühmas N60 saavutas ühisstardist, vabatehnikal  1. koha Tiina Idavain, ta kuulub Järva-Jaani ratta- ja suusaklubisse.

24. märtsil olid kavas vabatehnika maratonid naistele ja meestele. RR Suusaklubist osales meeste võistluses Kaarel Kasper Kõrge, kes võitis U23 vanuseklassis hõbemedali.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background