Järva valla võrkpalli rahvaliiga tabel sai põnevust juurde

Pilt on illustreeriv

Järva valla võrkpalli Rahvaliiga sai teisipäeval, 21. jaanuaril jätku II vooru mängudega. Aravete, Koeru ja Järva-Jaani spordihoonetes peetud seitsmes kohtumises oli edukaim Imavere võistkond, kes kogus kahest mängust maksimaalsed 6 punkti alistades Järva-Jaani võimlas peetud kohtumistes 3:0 nii Aravete kui ka Järva-Jaani Ratta- ja Suusaklubi. Aravete ja Järva-Jaani RSK omavahelise kohtumise võitis Aravete 2:1.

Aravete Spordihoones peetud kohtumised olid tasavägised ja kuigi Järva-Jaani kaotas avamängus Amblale 1:2, siis Koeru võistkonna 3:0 alistamisega lisandus neile turniiritabelisse 4 lisapunkti. 3 punkti teenis Ambla, kes alistus omakorda Koerule 1:2.

II vooru põnevaim kohtumine toimus Koeru Spordihoones, kus kohtusid tabeliliidrid Järva Vallavalitsus ja Latter. Oodatult tasavägise kohtumise võitis Latter 2:1.

Kokkuvõttes on tabeliseis põnev, sest punktivahed on väikesed ja osadel võistkondadel ka üks mäng vähem peetud. Liidriks on hetkel Imavere  8 punktiga 3-st mängust. Turvaliselt liidrid end aga tunda ei saa, sest nende kannul on 7 punktiga Latter (3-st mängust) ja Järva-Jaani (4-st mängust) ning 6 punktiga Järva Vallavalitsus (3-st kohtumisest). Ka tabeli alumisest nelikust võivad veel kõik võistkonnad hellitada lootust play-off mängudeks jõuda tabeli ülemisse poolde. Nii on Aravete punktisaak hetkel  5 punkti (4-st mängust), Amblal 4 punkti (4-st mängust), Koerul 3 punkti (3-st mängust) ja Järva-Jaani RSK-l  2 punkti (4-st mängust).

 

  1. veebruaril stardib Rahvaliiga III vooru kohtumistega.
Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background