Järva valla võrkpalli Rahvaliiga turniir tuleb taas

Eelmisel hooajal alustanud Järva valla võrkpalli Rahvaliiga turniiri plaanitakse läbi viia ka sel hooajal. Turniirile on oodatud kõik võrkpallisõbrad olenemata vanusest, soost ja oskustest.

Võistkondi võib kokku panna piirkonniti, koos töökaaslaste või koolikaaslastega, pere- või tutvusringkondade põhjal. Kuna tegu on segavõistkondadega, siis tuleks arvesse võtta, et võistkonnas peab  korraga väljakul olema 6 mängijat, kellest  2 on naismängijad või kui naismängijaid napib, siis võib teda asendada 60+ meesmängija (s. 1960 ja varem).

Uuel hooajal on plaanis mängida kord kuus  üheaegselt erinevates võimlates, kus õhtu jooksul  ei tule kokku üle 3 mängu ja ühel võistkonnal mitte üle 2 mängu. Sellise graafikuga mängitakse alates detsembrist kuni märtsini läbi põhiturniiri mängud, kus kõik võistkonnad saavad korra omavahel mõõtu võtta. Aprillis aga saaksid kõik võistkonnad kokku Imaveres, kus 2-l väljakul toimuksid juba kohamängud, autasustamine ja suur auhinnaloos kõikide osalejate vahel.

Rahvaliiga juhend, täpsem ajakava ja mängukohad selguvad peale eelregistreerimise lõppu. Eelregistreerimine Järva valla võrkpalli Rahvaliigas osalemiseks  kestab kuni 17. novembrini ja registreerida saab aadressil  aravete.spordikeskus@jarva.ee  või tel 514 5653, Leo Matikainen või  aadressil  Jaak.Tammik@jarva.ee või tel 5814 5847, Jaak Tammik. Eelregistreerimisel tuleb lisada võistkonna täpne nimetus. Mängijate registreerimine toimub vahetult enne esimeste mängude algust vastavalt juhendile.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background