Järva vallas tuleb 2 postivõrgu muudatust

Järva vallas tuleb märtsis 2 postivõrgu muudatust.

Alates 10. märtsist asendab Aravete postkontorit Aravete postipunkt. Postipunkt alustab tööd Piibe mnt 16 asuvas lillekaupluses Aravete Lilletuba ning see on avatud esmaspäeviti kella 9st 12ni, teisipäevast reedeni kella 9st 15ni ja laupäeviti kella 10st 13ni.

Postipunkt osutab samu postiteenuseid nagu postkontor. Ainuke erinevus seisnebki selles, et erinevalt postkontorist on postipunkt avatud ka laupäeviti.

Alates 13. märtsist lõpetab seoses vähese külastatavusega tegevuse Imavere postipunkt. Pärast 13. märtsi on kohalikel elanikel võimalus postiteenuseid tarbida kirjakandja vahendusel või külastada ümberkaudseid postiasutusi või pakiautomaate.

Ümberkaudsed postiasutused asuvad Adaveres, Oisus, Kõos ja Paides. Imaveres on inimesi teenindamas kaks pakiautomaati: DPD Pickup pakipunkt Meie kaupluse juures ja Itella SmartPost pakiautomaat Alexela tanklas.

Imavere piirkonna elanike saadetised jõuavad edaspidi lähimasse naaber-postiasutusse, kuid soovi korral on võimalus saadetised tasuta ümber suunata või kirjakandjaga tasuta koju tellida. Alternatiivina võib kasutada ka ümberkaudseid Omniva pakiautomaate Põltsamaal, Paides, Suure-Jaanis või Türil.

Kuna Omniva plaanib edaspidigi oma pakiautomaadivõrgustikku laiendada, võib ka Järva valda tulevikus uusi pakiautomaate lisanduda, kuid käesoleva aasta pakiautomaadivõrgu laienemise plaanid veel selged pole.

Kirjakandja toob teenuse koju või kontorisse

Paljud ei oska võibolla oodatagi, et postiteenuseid saab kasutada ka postkontorisse minemata, isegi kodunt lahkumata. Kõigil postiteenuse kasutajatel, kes elavad või asuvad maapiirkonnas, on võimalus kutsuda kirjakandja koju või tööle ning kasutada kõiki postiteenuseid oma elu- või asukohast lahkumata. Naljaga pooleks võib öelda, et kirjakandjast saab üha enam postikuller, kes toimetab kohale pakke, müüb marke ja ümbrikke ning võtab vastu saatmist vajavaid kirju. 

Kirjakandja kohalekutsumine on tasuta, maksta tuleb ainult postiteenuste ja neile kehtestatud teenustasude eest nagu tuleks maksta ka postkontoris. Kirjakandjat saab kohale kutsuda kodulehel oleva vormi kaudu https://www.omniva.ee/era/abiinfo/kirjakandja_tellimine või telefonil 6616616. 

Pärast tellimuse vormistamist võtab Omniva klienditeenindus tellijaga ühendust ning lepib kokku täpse teenindamise päeva ja aja. Kirjakandja tuleb tellimust täitma üldjuhul juba järgmisel tööpäeval, aga mitte rohkem kui 3 tööpäeva jooksul. Kirjakandja tuleb koju või tööle tööpäeviti kell 8:00-16:00.

Teenus on suunatud maapiirkondades postiasutusest kaugemal elavatele inimestele ning eriti mugav neile, kel ea, tervise või transpordi puudumise tõttu postiasutusse minek raskendatud.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background