Järvakad püsivad jätkuvalt kenasti kodudes

05/05/2020

Tagasi

Elisa liikuvusanalüüsist ilmneb, et eelmisel nädalal püsis kodus 15% rohkem inimesi kui enne kriisi. Kokku oli üle Eesti pigem kodudes 69% inimestest, mida on 15% rohkem kui enne kriisi.
Värskete andmete järgi püsivad täna kõige enam kodus jätkuvalt Hiiu maakonna inimesed ja võrreldes eelmiste andmetega on vähenenud liikuvus igas maakonnas. Kõige vähem ehk 64 protsenti püsiti kodudes jätkuvalt Võrumaal.
Enim püsitakse kodus Hiiu maakonnas – 78%, Järva maakonnas – 75%, Ida-Viru maakonnas –75%, Saare maakonnas – 75%, Valga maakonnas – 71%. Protsent näitab inimeste hulka, kes on kodus rohkem kui 70% ajast. Kõige enam vähenes liikuvus Lääne-Virumaal, kokku 2,3 protsenti. Senisest vähem liiguti ringi ka Saaremaal, Pärnumaal, Läänemaal ja Viljandimaal.
Kõikide eestlaste ühist pingutust saab visuaalselt ja faktipõhiselt jälgida Elisa kodulehelt. Nähtavad on senise analüüsi tulemused ja Elisa uuendab andmeid igapäevaselt kuni eriolukorra lõppemiseni. Igal nädalal avalikustab Elisa pressiteates ja sotsiaalmeediakanalis viis maakonda, kus inimesed kõige enam kodus püsivad.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background