Järvamaa aasta isa on Tormi Nugis

Tormi Nugis; foto: Naiskodukaitse Järva ringkond FB

Täna andsid konkursi „Järvamaa aasta isa“ korraldajad Purdi külas elavale Tormi Nugisele teada, et just tema on valitud Järvamaa aasta isaks 2018.

Konkursi esitlusankeedis on kirjas, et praegu keskendub Tormi Nugis rahulikule pensionipõlveveetmisele, kuid on alati abistavaks kätepaariks, kui kohalik külaselts talgulisi vajab. Ta on alati oma traktoritega abis põldusid kündmas ja kartuleid võtmas ning on nõu ja jõuga abiks seal, kus vaja, olgu selleks siis ehitus, lumerookimine või lapselaste matemaatikaülesanded.

Tormi Nugis on 6 lapse isa, tal on 17 lapselast ja juba ka üks lapselapselaps. Abielus on ta olnud 35 aastat. Koos abikaasaga meeldib Nugisele aias toimetada ja üheskoos rajati aeda väike rosaarium. Möödunud aastal tunnustas Vabariigi President nende koduaeda majamärgi ja tänukirjaga.

Järva Omavalitsuste Liit, Kaitseliidu Järva malev ja Naiskodukaitse Järva ringkond valisid Järvamaa aasta isa juba neljandat korda.

Esmakordselt valiti Järvamaa aasta isa 2015. aastal, mil tiitli sai toonane Paide päästekomando pealik Valeri Ivanov. 2016. aastal sai kõrge tunnustuse osaliseks Ambla Spordiklubi juhatuse esimees ja treener Reimo Kaasiku ning möödunud aastal Roosna-Alliku vallas talupidamise ja loomakasvatusega tegelev Marko Alev.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background