Järvamaa discgolfi seeriavõistlus sai hoo sisse

Möödunud nädalal mängiti Türil Järvamaa discgolfi seeriavõistluse avaetapp, kus osales 46 võistlejat.

Kuna Türi rada on 9-korviline ja mahutab maksimaalselt 45 mängijat, otsustasid korraldajad lisada ka 10. korvi, et kõik soovijad võistlema pääseksid.

Eliitklassis tegi suurepärase tulemuse Jüri Karus, kes lõpetas võistluse tulemusega -11 ja püsitas sellega uue rajarekordi.  Teise koha sai Janel Palm tulemusega -8 ja kolmanda koha Raido Kangur tulemusega -7.

Edasijõudnute klassis võttis võidu Ivar Kald tulemusega -4, teiseks jäi Tarmo Link tulemusega -3 ja kolmandaks Jan Seire tulemusega -2.

Harrastajate klassis osutus võitjaks Kaisa Leesment tulemusega -2, mis on Türi rajal tema isiklikuks rekordiks. Teise koha sai Tanel Puus ja kolmanda koha Roman Zarovski, mõlemal tulemuseks +4.

CTP mängu võitsid Liisa Gritšenko ja Jüri Karus.

Järgmine Järvamaa discgolfi seeriavõistluse etapp on kavas 12. juunil algusega kell 18:45 Aravetel.