Järvamaa hariduspreemiatele kandideerivad 19 õpetajat

Järvamaa hariduspreemiatele kandideerivad kolmes preemiakategoorias kokku 19 õpetajat. Tänavu on suurim konkurss aasta õpetaja preemiale.

Aasta õpetaja preemia kandidaadid on Aave Päeva Türi ühisgümnaasiumist, Anneli Talviste Türi põhikoolist, Ellen Rosimannus Hillar Hanssoo põhikoolist ja Paide gümnaasiumist, Karen Kiik Türi põhikoolist, Siret Pärtel Koeru keskkoolist,  Taiga Laur Imavere põhikoolist, Daire Krabi Paide Hammerbecki põhikoolist, Monika Kirss Väätsa põhikoolist ja Lorina Kukk Paide Hammerbecki põhikoolist.

Noore õpetaja preemiale on esitatud Anete Sammler Hillar Hanssoo põhikoolist ja Liis Kumpas Aravete keskkoolist.

Klassiõpetaja ja koolieelse lasteasutuse õpetaja preemiale kandideerivad Dorrys Aruoja Tarbja lasteaed-koolist, Helena Saar Hillar Hanssoo põhikoolist, Kerle Põldver Koeru keskkoolist, Ehte Kurrikoff Türi põhikoolist, Eha Kruusalu Koeru lasteaiast, Sigrid Saar Koeru lasteaiast, Kairit Wirth Paide Hammerbecki põhikoolist ja Margit Reinpõld Imavere põhikoolist.

Järvamaa hariduspreemia on asutatud 1998. aastal ja seda antakse laureaatidele üle igal sügisel enne õpetajate päeva. Preemia eesmärk on tähtsustada ja teadvustada õpetaja rolli, tunnustada ja tutvustada üldsusele kooli- ja lasteaiaõpetajaid, haridusasutuste juhte, hariduselu edendajaid ning teisi pedagoogilisi töötajaid, kelle töö ja isiklik eeskuju on oluliselt kaasa aidanud noorte õpetamisele ja kujundamisele mitmekülgselt arenenud isiksusteks ning positiivselt mõjutanud haridusasutuste ja piirkonna elu.

Järvamaa hariduspreemiaid antakse välja kogusummas 1800 €, millest arvutatakse maha tulumaks. Aasta õpetaja preemia brutosumma on 800 eurot, noore õpetaja ning klassi-ja koolieelse lasteasutuse õpetaja preemiad kumbki 500 eurot.

Järvamaa hariduspreemiate pidulik kätteandmine toimub 27. augustil  Paide muusika- ja teatrimajas.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background