Järvamaa jäi alla Võrumaale

Maakondade vaheline turniir on jõudnud 8. mänguvooruni, kus Järvamaa sõitis külla Võrumaale, keda eelmisel aastal kodus võideti 5:1, siis sel korral tuli tunnistada vastaste 5:2 paremust.

Sel aastal tegi Järvamaa meeskonna komplekteerimise väga keeruliseks erinevate liigade tihe mängugraafik ning nii koosneski Järvamaa esindus põhiliselt noortest mängumeestest. Meeskonna 12 mängijast olid pooled Paide Linnameeskonnast, 5 mängijat tulid FC Järva-Jaanist ning rünnakul toetas Järvamaa senine suurim väravakütt Alar Arula.

Mängu alguses olid võrukad domineerivamad ning suutsid ka juhtima minna, kuid mida aeg edasi, siis  said ka järvalased oma mängu käima, mis enne poolaega päädis penaltiga, mille realiseeris kapten Arto Saar.

Teisel poolajal tulid võrukad kõrgema survega peale, kuid esialgu see ohtu ei kujutanud. Kohtumist asusid järvalased juhtima Alar Arula ilusast kauglöögist.

Seejärel aga lükkasid vastased veel ühe käigu sisse. Nende pikem pink ja meie meeste väsimused hiljutistest mängudest andsid tunda ning lühikese aja jooksul suutsid vastased lüüa 4 vastuseta väravat.

„Hea meel on, et vaatamata meeskonna hilisest komplekteerumisest ja noorest koosseisust (8 mängijat on sündinud 2000 või hiljem) ning sellest, et koos pole kunagi mängitud, suudeti näidata nauditavat jalgpalli ja anti sellega Võrumaale korralik lahing. Suur tänu kõikidele mängumeestele, kes olid valmis maakonna eest 200 km kaugusele lahingusse minema,“ võttis võistluse kokku meeskonna kapten Arto Saar.

Järvamaa koosseis: 1-Mait Markus Hanson, 40-Hans Artur Ehman, 18-Radmar Arula, 2-Arto Saar, 20-Marko Mitt, 15-Kevin Kärp, 19-Karl Valge, 10-Urmas Raaper, 7-Uku Lattik, 17-Alar Arula, 22-Bruno Zarubin (77. 21-Braien Zarubin).