Järvamaa kauneimad kodud on selgunud

Foto: Rein Säinas

Järvamaa Omavalitsuste Liit kuulutas välja tänavused kaunite kodude mastivimplite ja rahandusministeeriumi tänukirjade saajad.

Eesti kodukaunistamise liikumise patroon on Eesti Vabariigi president, riigi tasandil koordineerib tegevust Eesti Kodukaunistamise Ühendus. Järvamaalt on ühenduse koostööpartneriks Järvamaa Omavalitsuste Liit.

„Eesti kaunis kodu 2019“ mastivimplid ja tänukirjad saavad Türi vallast Maria ja Tarmo Einmann Ülejõe külast, Eve ja Toomas Väärtmaa Väätsalt, Imbi ja Peeter Vaheoja Kabalast, Aivi ja Kalev Palling Lauri külast, Terje Martsep ja Heiki Lipand Türilt, Kaja Vest ja Raivo Kõrgekivi samuti Türilt ning Merika ja Tõnu Sehver Vilita külast.

Järva vallast pälvisid tunnustuse Silvi Kaasik ja Mati Vahemaa Orgmetsast, Maiu Kauge ja Tõnu Tääkre Käravetelt, Silvi ja Mati Noormann Karinust, Rauni Parro Ämbrast, perekond Tamm Koerust, perekond Mändma Koigist ja perekond Haasma Imaverest.

Paide linnast saavad tunnustatud Mare ja Tiit Tanner Viraksaarest, Jaanus ja Maire Uusmaa ning Annela ja Janek Ilumets Suurpalust, Kriilevälja Küla Selts Kriileväljalt, Ülo ja Aili Piirikuus Mündist ning Jan ja Heli Aasma Paidest.

Rahvusvärvides mastivimplid ja rahandusministeeriumi tänukirjad annab Järvamaa Omavalitsuste Liidu juhatus üle pühapäeval, 23. juunil Aravetel võidupüha ja maakaitsepäeva tähistamisel.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background