Järvamaa Külaülikool on aasta õpitegu

Foto: www.andras.ee

Reedel Sisekaitseakadeemias toimunud täiskasvanuhariduse tänusündmusel tunnustati aasta õppureid ja silmapaistvamaid täiskasvanute õppimist edendavaid õpitegusid.

Oktoobri keskel toimunud täiskasvanud õppija nädalal oli fookuses õppimine ja enesetäiendamine kogu elu jooksul. Üle kogu Eesti toimus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ja õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Kõikides maakondades toimus maakondlike esinumbrite valimine ja tunnustamine, kelle seast valiti välja aasta tublimad tegijad riiklikul tasemel.

Aasta õppija tiitli pälvis Jakob Jõgisuu Tallinnast ning aasta õppija eripreemiad said Pavel Sõsojev Pärnumaalt ja Tamara Tuhkunen Ida-Virumaalt.

Aasta õpitegu 2019 tiitliga tunnustati viit täiskasvanute õppimist edendavat tegu: Järvamaa Külaülikool, Harjumaa giidide koolitusprogramm, Tallinna Keskraamatukogu keelekohvik, koolituste ja õppereiside sari Kihnu ettevõtjatele ning Narva kogukonnaõppefestival „Kõik õpivad“.

Kokku esitati sel aastal konkursile 116 aasta õppija ja 79 õpiteo kandidaati.

Kõikide aasta õppija preemia nominentidega saab tutvuda SIIN ja õpiteo nominentidega SIIN. Laureaatide kohta on rohkem infot SIIN.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background