Järvamaa Kutsehariduskeskus uuendab koostöölepingut Eesti Maaülikooliga

Järvamaa Kutsehariduskeskuse Paide õpilaskodu

Täna, 29. novembril Maaülikooli poolt korraldataval tänuüritusel allkirjastatakse koostöö raamlepingud nelja kutseõppeasutusega.

Koostöömemorandum sätestab maaülikooli ja kutseõppeasutuste – Järvamaa Kutsehariduskeskuse, Luua Metsanduskooli, Räpina Aianduskooli ja Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskooli – koostöö üldised alused.

„Edaspidi võimaldame kasutada ülikooli õppe-, teadus- ja praktikabaase, et mitmekesistada kutseõppeasutuste õpet teadusliku suunaga. Seevastu rikastavad nemad oma õppe- ja praktikabaasidega Maaülikooli praktilist suunda,“ sõnas Maaülikooli õppeprorektor Endla Reintam.

Järvamaa Kutsehariduskeskuse direktori Rein Oselini sõnul on hea koostöö Eesti Maaülikooli ja teiste kõrgharidusasutustega olnud juba aastaid. Uue lepinguga saame lubada meie kooli õppima asujatele paremat ja sujuvamat teed edasiseks õppimiseks kõrgkoolis.

Leping annab noortele inimestele sõnumi, et kutseharidus ei ole tupiktee ja ka kutsehariduse valinud noorel on võimalik jätkata õpinguid ülikoolis lisas  Maaülikooli õppeprorektor Endla Reintam.

Koostöölepingu allkirjastamine toimub 29. novembril algusega kell 10.30 maaülikooli tehnikainstituudis (Kreutzwaldi 56/1).

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background