Järvamaa meistrid valikorienteerumises on selgunud

Margus Marrandi orienteerumisrajal; foto: Siiri Poopuu

Eile selgitati Vändra metsas Pärnumaal, täpsemalt Kellissaare metsamaastikel Järvamaa meistrid valikorienteerumises.

Võistlejatel tuli kontrollaja 1 tunni jooksul leida maastikul võimalikult palju kontrollpunkte, kuid samas ei tohtinud ületada kontrollaega, kuna sellega kaasnesid miinuspunktid. Paremusjärjestuse otsustas suurem kogutud punktide arv ja selle võrdsusel kiirem lõpuaeg.

Naiste absoluutklassis võitis meistritiitli Mariliis Aren, kelle tulemuseks oli 36 punkti. Sama punktide arvuga, ent pikema võistlusajaga sai hõbemedali Siiri Poopuu ning pronksmedali ühe kontrollpunkti vähem läbinud Rita Ojala.

Meeste eliitklassis suutis Kaarel Kallas ainsana läbida kõik maastikule paigutatud kontrollpunktid ja ka minutiline kontrollaja ületamine ei võtnud temalt kuldmedalit. Hõbemedali võitis Margus Marrandi 54 punktiga, kaotades tiitlivõitjale 2 punktiga ning pronksmedal kuulus Raiko Marrandile 51 punktiga.

Meesveteranide M50 klassi esikolmikusse kuulusid Gert Saamann 50 punktiga, Raul Laas 46 punktiga ja Allan Anniste 41 punktiga.

Naisveteranide N50 esikolmikus olid Siiri Poopuu, Rita Ojala ja Maive Leif.