Järvamaa muuseumid ja muuseumisõbrad kohtuvad Kärus

Aastate jooksul on kujunenud heaks traditsiooniks, et kord aastas toimub Järvamaa muuseumide töötajate ning muuseumisõprade ühine kokkusaamine, nn. muuseumide žanripäev. Tänavune maakonna muuseumide žanripäev toimub teisipäeval, 12. novembril. Muuseumirahvast võõrustab Käru muuseum ja rahvamaja.

Päev algab kell 11 tervitustega, seejärel saab kuulata lektori ja Ennistuskoja Kanut paberikonservaatori Tea Šumanovi loengut teemal „Näpunäiteid pabermaterjalide oskuslikust säilitamisest“. Peale lühikest kohvipausi kell 12.30 esineb  loenguga Rahvusarhiivi kasutusosakonna asejuhataja ja lektor Kadri Tooming teemal „Ajaloolised kaardid ja nende kasutamine Rahvusarhiivi näitel.“ Peale ühist lõunat, kuhu igaüks võib ise meelispärase toidu kaasa võtta tutvutakse Käru muuseumi püsinäituse ning piirkondlike vaatamisväärsustega.

Oma kohalolekust palutakse teada hiljemalt 10. novembriks telefonil 56682165 või meilil: info@jarvamaamuuseum.ee.  Kell 10.15 stardib Paide Muusika- ja Teatrimaja parklast muuseumide päeva eribuss. Koha broneerimine telefonil 56682165.

 

 

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background