Järvamaa noored alustasid olümpiasarjaga

Laupäeval alustas uut hooaega Eesti Kergejõustikuliidu ja Eesti Rahvusringhäälingu koostöös korraldatav noortesporti propageeriv võistlussari TV 10 Olümpiastarti.

Esimene etapp toimus Võrus, kus osales 91 Eesti kooli. Järvamaalt oli osalemas Laupa Põhikooli ja Imavere Põhikooli ühendvõistkond Taiga Lauri ja Liisa Gritšenko juhendamisel ning individuaalvõistlejatena kaks treener Leonhard Soomi noorsportlast.

Esimesel etapil oli kõikidele vanuseklassidele kavas 60 m jooks ja noorematel ka kõrgushüpe. Vanemad poisid sooritasid teivashüppe ja tüdrukud kuulitõuke.

Parima tulemuse tegi ja pjedestaali kolmandale astmele jõudis Andreas Kase 60 m jooksus vanemate poiste arvestuses.

Lisaks Andreasele esindasid Laupa ja Imavere koole Mairon Luhamaa, Heidi Krik, Iris Jurtšenko, Aureelia Kasar, Kärt Koskor, Getter Saia, Maria Lotta Saar, Kaspar Nurk, Andreas Kupper ning Robin ja Romet Randalainen. Leonhardi Soomi kasvandikest olid võistlustules Matthias Varter ja Steven Marti Lillipuu.

Koolide arvestuses hoiab Laupa Põhikooli ja Imavere Põhikooli ühendvõistkond teist kohta. Esimesel kohal on  Orissaare Gümnaasiumi ja Tornimäe Põhikooli ühendvõistkond ning kolmandal kohal Parksepa Keskkooli võistkond.

Järgmine TV 10 Olümpiastarti etapp ootab ees 25. jaanuaril Tallinnas Lasnamäe kergejõustikuhallis.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background