Järvamaa noored spetsialistid on selgund

Järvamaa Kogukonnafond tegi teatavaks tänavused Järvamaa Noore spetsialisti stipendiumi saajad.

600-eurose stipendiumi saavad Koeru Arstikeskuse pereõde-ämmaemand Mari-Liis Pihlak, Jalax AS IT-administraator Pille Männiste ja Eesti Pagar AS logistik Kadi Oeselg.

Pereõde-ämmaemand Mari-Liis Pihlak on tavaliselt esimene, kellega patsiendid Koeru tervisekeskuses kokku puutuvad või kellega telefonitsi suhtlevad. Tema selgitab esimesena välja inimese mure ja jagab talle esmaseid nõuandeid. Ilmselt esmakordselt taasloodud Eesti Vabariigi ajal võtab Pihlak Koerus ämmaemandana vastu beebiootel emasid. Lisaks lapseootuse jälgimisele on tema ülesandeks ka sõeluuringud ja naiste nõustamine.

Pille Männiste alustas Jalaxis tööd 2016. aasta septembris metalltoodete pulbervärvijana. Ta õppis Järvamaa Kutsehariduskeskuses IT-administraatori erialal ja kui 2017. aasta kevadel Jalaxi IT-osakonnas töökoht vabanes, tehti talle ettepanek asuda nimetatud ametikohale. Männiste ülesandeks on tagada kogu ettevõtte enam kui 60 arvuti ja muude IT-seadmete häireteta töö ja hooldus. Lisaks juhendab ta uusi töötajaid ning nõustab olemasolevaid töötajaid. Tema töö hõlmab väga erinevaid seadmeid ja süsteeme ning pakub väljakutset nii raudvara hoolduses kui ka kodulehe arenduses.

Kadi Oeselg on omandanud logistiku kutse ning tänu sellele on ta väga hästi kursis erinevate logistiliste tegevustega, mida ühes tootmisettevõttes vaja võib minna. Ta on alati olnud motiveeritud ja kohusetundlik ning tema töötulemused on algusest peale olnud väga head. 2017. aastal tunnustas Eesti Pagar teda tiitliga „Aasta parim töötaja“.

Järvamaa Noore spetsialisti stipendiumilepingutele kirjutatakse alla neljapäeval, 18. aprillil kell 13 Paides endise maavalitsuse 3. korruse saalis.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background