Järvamaa omavalitsuste liit ootab kandidaate maakonna spordi- ja kultuuripreemiatele

Järvamaa omavalitsuste liit ootab kandidaate maakonna spordi- ja kultuuripreemiatele. Taotlusi saab esitada spordiedendaja, kultuurielu edendaja, kultuurihoidja ja parima kollektiivi kategoorias.

Järvamaa spordipreemia on asutatud 1999. aastal. Spordipreemia eesmärk on tähtsustada sporti, tunnustada ja tutvustada üldsusele tippsportlasi, treenereid, kehalise kasvatuse õpetajaid ja teisi isikuid, kelle saavutused, töö ja isiklik eeskuju on oluliselt aidanud kaasa sporditegevusele maakonnas.

Järvamaa Spordiliit rahastab kolme preemiat: aasta naissportlane, edukas noor ja parim kollektiiv/võistkond. Järvamaa Omavalitsuste Liit rahastab kahte preemiat: aasta meessportlane ja spordiedendaja.

Aasta meessportlase, aasta naissportlase, eduka noore ja parima kollektiivi/võistkonna väljaselgitamine käib läbi Järvamaa Spordiliidu, kus preemia laureaadid selguvad punktiarvestuse süsteemis, konkursi kuulutab välja spordiliit. Spordiedendaja preemiale tuleb esitada taotlus Järvamaa Omavalitsuste Liidule.

Kandidaate võivad esitada konkursile valla- ja linnavolikogud ja –valitsused, kultuuri-,  haridus- jt asutused, mittetulundusühingud, seltsid, klubid, ühendused, asutuste juhtkonnad, hoolekogud, nõukogud, kollektiivid ning üksikisikud.

Taotlused peavad sisaldama kandidaadi iseloomustust ja esitamise põhjendust. Kindlasti tuleb märkida kandidaadi kontaktandmed (igapäevaselt kasutatav e-aadress, postiaadress ja telefoninumber). Taotlusi oodatakse kuni 30. detsembrini.

Järvamaa omavalitsuste liit  annab kultuuripreemiad pidulikult kätte koos Eesti kultuurkapitali Järvamaa ekspertgrupiga 7. veebruaril Paide muusika- ja teatrimajas.

Järvamaa parimate sportlaste austamisõhtu toimub 10. jaanuaril Roosna-Alliku mõisas.

Täiendav info Järvamaa infoportaalist  või Järvamaa Omavalitsuste Liidu kantseleist.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background