Järvamaa õpetajate stuudioalbum ootab Hooandjas tuge

01/06/2020

Tagasi

Täna ilmub Järva-Jaani Gümnaasiumi ja Peetri Kooli õpetajatest koosneval bändil, projektil „Õpsid“ uus singel “Shouting to the Sun”.

Kollektiiv on tegutsenud nüüdseks poolteist aastat. Algselt pandi bänd kokku üheks korraks, et esineda õpilastele 2018. aasta kooli jõulupeol, kuid nagu ikka – ajutised asjad kipuva jääma alaliseks, ütlevad asjaosalised.

Kuna enda kirjutatud laule on kogunenud praeguseks üsna palju, otsustati välja anda stuudioalbum nimega “Akadeemikud”. Plaadiga on tööd juba alustatud, kuid põhiline salvestamine toimuks juuli-august 2020, et plaat ilmuks hiljemalt käesoleva aasta septembriks.

Plaadi salvestamiseks, selle kujunduse kavandamiseks, loomingu töötlemiseks ning 200 CD plaadi välja andmiseks vajaminema summa saamiseks oodatakse toetust ühisrahastusplatvormil Hooandja. Projekti toetatakse 3. juulil vaid juhul, kui ta kogub terve eesmärgiks seatud summa ehk 2000 eurot. Kõik, mis laekub üle 2000 euro, ona kavas kasutada selleks, et plaadiesitluskontserdid oleksid võimalikud paljudes Eesti maakondades ja võimalikult hea lavashow’ga.

Pop-/rockmuusikat viljelevasse kollektiivi Õpsid kuuluvad vokalistid Janeli Ait ja Maaja Vilipõld, rütmikitarrist Mart Piiroja, soolokitarrist Raigo Prants, basskitarrist Urmas Kaio, klahvpillimängija Evely Traublum-Rambi ja trummarid Janno Nau ja Tarmo Kesküll.

Projektile saab hoogu anda SIIN 

Täna ilmunud uut singlit kuula ja vaata SIIT

 


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background