Järvamaa õpilaste kodu-uurimiskonverents kutsub osalema

Järvamaa õpilaste kodu-uurimiskonverentsil osalejad 2019. aastal. Foto: Ajakeskus Wittenstein Järvamaa muuseum

Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa muuseum annab teada, et keerulisest viiruseperioodist hoolimata korraldab muuseum õpilaste maakondlikku kodu-uurimistööde konkursi. Ettevõtmise eesmärk on Järvamaa kultuuri- ja loodusloo, mineviku ja oleviku jäädvustamine ning kodukoha ja kodu-uurimise järjepidevuse väärtustamine. Osalema on oodatud Järvamaa koolide 5.-12. klassi õpilased. Uurimistööd hindab SA Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa muuseumi poolt moodustatud komisjon.

Tulenevalt riigis kehtivast eriolukorrast on muutunud konkursil osalemise tingimused. Õpilaste loov- ja uurimistöid on võimalik saata kuni käesoleva õppeaasta lõpuni (k.a 31.august 2020) digitaalselt aadressile info@jarvamaamuuseum.ee või paberkandjal SA Ajakeskus Wittenstein/Järvamaa muuseumisse (Lembitu 5, Paide 72702). Kui ei ole kokku lepitud teisiti, jääb paberkandjal esitatud töö korraldajatele.

Konverents toimub 24. septembri (neljapäeval) Järva-Jaani vanatehnika muuseumide keskuses (Lai 7, Järva-Jaani).

Järvamaa on ainus maakond, kus noorte kodu-uurimiskonverentsid on haridusasutuste aktiivse osavõtu tulemusel järjepidevalt toimunud juba 43 aastat. Käesoleval aastal toimuv on juba 44.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background