Järvamaa orienteerumishooaeg avati õhtupimeduses

Foto: OK Joka Facebook

Viiamastel aastatel on tavaks, et Järvamaa orienteerumishooeg avatakse õhtupimeduses toimuva võistlusega „Öökullilend“. Seekordne hooaeg avati Koigi aleviku ja selle lähiümbruse kaardil õhtupimeduses lampide valgel orienteerumisoskusi proovides. See võistlus oli orienteerujaile heaks prooviks enne vabariikliku orienteeriumise 60. Jüriööjooksu, mis toimub nädala lõpus Viljandi lossimägedes ja kus korraldaja klubina on tegev Järvamaa orienteerumisklubi JOKA.

Hooaja avavõistlusel joosti kahel erineva pikkusega rajal. Pikemal 3,23 km ja 18 kontrollpunktiga rajal oli kiireim Kaarel Kallas OK JOKA-st, ajaga 17.21. Järgnesid Jarmo Kaasiku Ambla SK ajaga 19.08 ja Georg Paal JOKA/Türi Spordikool ajaga 21.56. Naistest oli pikemal rajal kiireim Kaidy Kaasiku Ambla SK, ajaga 24.09.

Lühemal 2,55 km ja 12 KP-ga rajal oli kõigist kiireim Keidy Kaasiku Ambla SK, ajaga 17.33. Naistest järgnesid talle Rita Ojala OK JOKA ja Anett-Liisa Parts Ambla SK võrdse ajaga 21.49. Meeste konkurentsis oli nobedaim Henri Perillus OK JOKA/Türi Spordikool ajaga 19.07. Järgnesid Ambla SK noormehed Kerto Kaasiku ajaga 21.32 ja Kenneth Keerberg ajaga 21.39.

Orienteerumishooaeg jätkub 30. aprillil Väätsal, kus toimuvad Järvamaa koolinoorte meistrivõistlused ja sama päeva õhtul avatakse 43. Järvamaa orienteerumisteisipäevakute hooaeg.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background