Järvamaa otsib aasta ema

Pilt: dailystar.co.uk

Naiskodukaitse Järva ringkond ja Järvamaa Omavalitsuste Liit kuulutasid välja järjekorras juba 10. Järvamaa aasta ema konkursi.

Järvamaa aasta ema kandidaat on Järvamaal elav naine, kes on pühendunud ja väärikas ema ning eeskujuks meile kõigile. Kandidaate võivad üles seada nii üksikisikud, omavalitsused kui ka organisatsioonid ja ettevõtted ehk teisisõnu kõik, kes on märganud häid ning eeskujulikke Järvamaa emasid, keda tunnustada ning teistele eeskujuks tuua.

Taotlused märgusõnaga „Aasta ema” tuleb saata hiljemalt 14. aprilliks e-posti aadressile tene.metsma@naiskodukaitse.ee või paberkandjal aadressile Väike-Pärnu 6b, Türi. Samuti võib viia taotluse isiklikult Türile Kaitseliidu Järva maleva staapi.

Taotlusele tuleb kirjutada aasta ema kandidaadi nimi, kontaktandmed, sünniaeg, elukoht, laste arv ja vanus ning lisada vähemalt üks foto ja vabas vormis põhjendus, miks esitatud isik tiitlit väärib. Samuti tuleb  lisada taotluse esitaja nimi ning kontaktandmed.

Järvamaa aasta ema 2019 kuulutatakse välja nädal enne emadepäeva. Varem on Järvamaa aasta ema tiitliga pärjatud Aile Pent, Ülle Pent, Miia Jürgen, Lii Sammler, Tiiu Schüts, Elve Kask, Silva Kärner, Külli Huopolainen ja Astrit Eilmann.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background