Järvamaa sotsiaaldemokraadid toetavad erakonna juhina Läänemetsa ja Mikserit

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna Järvamaa piirkonna juhatus otsustas juuni alguses toimuval erakonna üldkogul toetada erakonna esimehe kandidaatidena Lauri Läänemetsa ja Sven Mikserit.

SDE Järvamaa piirkonna juhatuse aseesimees Margus Nurmik ütles, et Läänemets ja Mikser pälvisid toetuse, kuna nende visioonid erakonna juhtimisest olid piirkonna liikmetele kõige südamelähedasemad.

Nurmik lisas, et Järvamaal tegutseva Lauri Läänemetsa puhul on nad lähedalt näinud tema võimet inimesi koondada ja oma eestvedamisega innustada ning nad toetavad tema ideed erakonna erinevate piirkondlike organisatsioonide laiemast kaasamisest juhtimisse.

Paidest pärit Sven Mikser pole samuti minetanud sidet oma kodukandiga ning Järvamaa sotsiaaldemokraadid hindavad kõrgelt tema kogemusi ja analüüsivõimet, varasemat panust erakonda ning kogemust erinevatel ministrikohtadel.

Erakonna aseesimehe kandidaadiks esitasid Järvamaa sotsiaaldemokraadid Helmen Küti ja juhatuse liikmeks Paide abilinnapea Siret Pihelgase.

Sotsiaaldemokraatliku Erakonna üldkogu toimub 9. juunil. Lisaks Lauri Läänemetsale ja Sven Mikserile kandideerivad erakonna juhiks endine kultuuriminister Indrek Saar ja endine sotsiaalminister Riina Sikkut. Erakonna praegune juht ja endine sotsiaalminister Jevgeni Ossinovski on teatanud soovist juhi kohalt taanduda.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background