Järvamaa töö-ja karjäärimess toimub viiendat korda

Käesoleval aastal 22. märtsil toimub V Järvamaa töö- ja karjäärimess. Kuna jooksva aasta algusest osutab Töötukassa kõigile inimestele karjääriteenuseid, siis on ka selle aasta messil suurem osakaal karjääri poolel ja õppimisvõimaluste teavitusel. Tavapäraste tööotsijate kõrval oodatakse messile rohkem noori, põhikooli õpilasi, gümnasiste, kutseõppureid, tudengeid, töötavaid, mittetöötavaid ja koduseid inimesi. Messil osalemine on kõigile tasuta.

Messil on tööpakkumised otse tööandjatelt, kuid ka palju tööpakkumisi ettevõtetelt, kes oma boksiga kohapeal esindatud ei ole. Euroopa töövahendusvõrgustiku EURES nõustamine välismaale tööle suundujatele. Kohapeal kiire karjäärinõustamine kõigile soovijatele või individuaalsetele sessioonidele registreerimine. Messil on esindatud tulevikuvaatega ameteid õpetatavad kutse- ja kõrgkoolid. Elukestva õppe võimalusi Järvamaal tutvustab Täiskasvanute keskkooli direktor ja kutseõppe uute põnevate erialade loori kergitab kutsehariduskeskuse direktor. Vähenenud töövõimega inimestele toimub kogemusnõustamise ja rehabilitatsiooniteenuse tutvustamine. Tööõiguse ja maksude teemadel peavad nõustamisi ja loenguid vastavate ametite eksperdid. Avatud noorteala, toimuvad põnevad töö- ja õpitoad, kus saab ise reaalselt midagi valmis meisterdada, koostada kandideerimisdokumente või arendada oma digioskusi.

Märtsi alguseks on messil osalejaks registreeritud üle kolmekümne tööandja, haridusasutuse ja koostööpartneri.

Töö- ja karjäärimess toimub Paide Muusika- ja Teatrimaja arvukates ruumides ja, et messi külastajad kõik huvipakkuvad tegevused üles leiaks, liigutab infot messi moderaator.

Iga messikülastaja saab palju huvitavat infot, kasulikke kontakte, uusi oskusi ning panustab oma osalemisega heategevusse. Töötukassa Järvamaa osakonna juhataja annetab iga külalise eest 10 senti MTÜ Pesaleidja hoolealuste toetuseks.

Täpsem info Järvamaa töö- ja karjäärimessist kodulehel .


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background