Järvamaa võrkpallurid mängivad laupäeval kodusaalis

IMsport/Järvamaa meeskonda ootab sellel nädalavahetusel võrkpalli esiliigas ees kaks kohtumist.
Laupäeval võõrustatakse kell 12 Väätsa tervisekompleksis LotusTimber/Neemeco meeskonda. Pühapäeval sõidetakse külla kuuenda koha meeskonnale  Võru SK Võru VK/Werro tiimile.

Homme minnakse kodusaalis vastamisi tabelis teist kohta hoidva LotusTimber/Neemeco  meeskonnaga, kellel on ka otsene side Järvamaaga. Nimelt meeskonnas mängiv treener Kuldar Männilaan, diagonaalründaja Jalo Villem ja esimese tempo kahur Margus Piik on  pärit Türilt, lisaks veel keskründaja Siim Rõõmussaar.

„Tegemist on tugeva ja ühtlase võistkonnaga, kus võrdseid vahetusmehi jagub igale kohale,“ sõnas IMsport Järvamaa peatreener Ilmar Mõttus, lisades, et oma meeskonna poolelt võib öelda seda, et enamus mängijaid on olemas, aga millises asetuses nad väljakule lähevad on veel suur küsimärk.

Mõttus usub, et tulemas on võitluslik kohtumine. Viimastel aegadel tehtud muudatused asetuses on end õigustanud ning ta loodab seda näha ka laupäevases mängus. Selge on see, et vastased on kohtumise favoriidid, aga Mõttuse meelest, peaks kodumeeskond vastastele siiski peavalu suutma valmistada.

Kohtumine Väätsa tervisekompleksis stardib laupäeval kell 12.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background