Järvamaa võrkpallurid peavad esiliigas kaks kodumängu

IMsport/Järvamaa noored võrkpallurid peavad esiliigas sellel reedel ja pühapäeval koduväljakul maha kaks lahingut.

Reedel kohtutakse TalTech/Kiili meeskonnaga, kes hetkel asub turniiritabeli keskel, olles kogunud kuuest mängust kolm võitu.  Kodumeeskond pole aga  senise kuue mängu jooksul veel oma võiduarvet avanud, küll on aga tabelis kirjas üks punkt, mis saadi  kohtumisest Audentese SG/Noortekoondisega.

Meeskonna peatreener Ilmar Mõttus sõnas, et see milliseks kujuneb TalTech/Kiili mäng sõltub väga suuresti sellest, kas kohale tulevad alles hiljuti kõrgliigas tegusid teinud Kristjan Jürima ja Kaupo Kivisild. Kui neid ei tule, siis on kodumeeskonna lootused millegile ilusale.

Kergelt aga ei tule kodumeeskonnale midagi, sest nende ridades on mitmeid puudujaid. Peatreeneri sõnul teeb oma debüüdi esiliigas 2003 aastal sündinud Kevin Kinev. Milliseid vangerdusi meeskonnas veel tehakse, selgub alles reedel.

Kohtumine IMsport/Järvamaa ja TalTech/Kiili meeskonna vahel toimub Väätsa tervisekompleksis sellel reedel algusega kell 19.

Pühapäeval  võõrustab kodumeeskond esiliiga valitsevat meistrit Eesti Maaülikooli. Mõttus sõnas, et Maaülikooli mäng sõltub alati sellest, kes neil kohale tulla saavad, kui on kõik mängumehed, kes on nime teinud juba varem kõrgliigas ja hetkel Bigpank Tartu nimekirjas olevad noored, siis on nad väga tugev jõud.

Kohtumine kahe meeskonna vahel leiab aset pühapäeval, 2. detsembril Väätsa tervisekompleksis kell 12.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background