JJ-Street Streetshow toob Paidesse etenduse „Kadunud põlvkond“

Paide Muusika-ja Teatrimaja lavalaudadele jõuab märtsikuus möödunud aastal menukaks osutunud JJ- Street Streetshow tantsulavavastus „Kadunud põlvkond“.

Etendus loob rikkaliku süžeega jutustuse sellest, kuidas maailm on pidevas pöörises ning meie võimuses on seda keerist juhtida.

Kujutle end pühapäeva hommikupoolikul koos terve perega ühiselt laua taga istumas ning päikesekiirte soojuses pannkooke söömas. Nüüd kujutle, et pannkookide kõrval naudid sa perega jutuajamist, mitte sotsiaalmeedias surfamist. Mõtle, et sa päriselt kuulad, mida su pere möödunud nädalast jutustab, ning te suudate kõik üksteisele sügavalt silma vaadata.

Tähelepanu hajutavad nutiseadmed ei juhi su elu. Sul on alles kaine mõistus ning sa oled rahul sellega, kes sa oled, ja millega sa tegeled.

Sa seisad ristteel ning langetad õige valiku.

Ainulaadse tänavatantsulavastusega pakub „Kadunud põlvkond“ unustamatu elamuse romantika, suurejoonelise tantsukunsti ja viimaste kümnendite muusika kooslusest.

JJ-Street Streetshow on Eesti esimene ja suurim tantsuetendus, mida korraldab JJ-Entertainment koostöös JJ-Street tantsukooliga juba kümnendat aastat.

  1. märtsil toimub Paide Muusika- ja Teatrimajas kaks Streetshow etendust, algusega kell 14 ja 18, kus esinevad 40 tantsija seas ka Järvamaa noored Enriko Pedaksalu lavastajana ja peosalisena Ago Rootsma.

Pilet: 1.01-15.02.2020 18.50€ ja 16.02-8.03.2020 20.50€. Kuni 3-aastastele lastele sissepääs tasuta (juhul kui laps istub täiskasvanu süles).

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background