Jooksuhuvilised lapsed saavad Paides pühapäeval medalid kaela

25/09/2020

Tagasi

Paide muusika- ja teatrimaja koostöös Paide Spordikeskusega korraldab pühapäeval, 27. septembril lastehommiku, mis pühendatud Paide-Türi rahvajooksule ning sportlikule elulaadile. 27. septembrile oli tänavu planeeritud 39. Paide-Türi rahvajooks, mis jääb esimest korda ära.

Et lapsed siiski joosta saaksid, tuleb PAMTi hooaja esimene lastehommik sportlikus vormis. Sellega annab PAMT omapoolse panuse ka käimasolevale üle-eestilisele spordinädalale.

Lastehommik algab lastejooksudega Pärnu tänaval muusika- ja teatrimaja ees ning Lembitu pargis. Väiksematele on lühemad, vanematele lastele pikemad trassid, mis jäävad 100 ja 600 m vahele. Tegemist pole võistlusega ning igale jooksjale on medal. Medalid riputab lastele kaela Paide Linnameeskonna kogukonnajuht Arto Saar oma tiimiga. Enne starti teeb lastele soojendustreeningu Erjo Paris.

Jooksma on oodatud lapsed vanuses 3-8 eluaastat, aga huvi korral võivad tulla ka nooremad või vanemad jooksusõbrad. Kõikide osalejate vahel loositakse spordinädala kingitusi.
Igal jooksjale on rinnanumber, mille saab lastehommiku pileti vastu vahetades registreerimislaua juurest.

Pärast sporditegemist ootavad lapsi Paide Teatrikohviku pannkoogid ning lastedisko. Et ilm tõotab tulla ilus, tegutseb kohvik õues.

Pilet osalejale 3.50 €.
Emadele-isadele ja teistele, kes ei jookse, saavad kohvikut külastada tavahinnakirja alusel.

Autojuhtidele teadmiseks, et kl 10.00 – 12.30 vahel on Pärnu tänav PAMTi eest suletud. Parklasse pääseb Rimi kaupluse poolsest küljest.

Lisainfot lastehommiku kohta leiab SIIT 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background