„Jõulumeeleolu“ konkursi parimad on selgunud

Kolmandat korda toimunud konkursiga „Jõulumeeleolu“ selgitati välja Paide linna tublimad vaateakende ja koduhoovide kaunistajad.

Pereelamute kategoorias tegid puhta töö kolm Kriilevälja küla kinnistut: Nurme tn 6 ja Tiit Poopuu, Allika tn 1 ja Laura Huopolainen ning Rukkilille tee 13 ja Liia Koppel.

Vaateakende, asutuste ja ettevõtete kategoorias olid parimad Tööstuse 7/9 kinnistu ja PJM OÜ ning Vee tn 6 kinnistu ja Ingrid ja Tarmo Alt.

Eripreemia sai Valgma küla kauni jõuluvalgustuse eest külatänavatel.

Rida- ja korterelamute kategoorias võitjat välja ei selgitatud.

Hindamiskomisjoni esimees, abilinnapea Siret Pihelgas ütles, et sel korral olid inimesed palju rõhku pannud vaateakendele. Näiteks Paide Masinatehas ei piirdunud üksnes traktori valgustamisega, vaid kogu ettevõtte õu oli väga kauniks muudetud.

Pihelgas lisas, et pereelamute kategoorias sõelale jäänud Kriilevälja elamud ei võitnud mitte seetõttu, et komisjon nagu mujale ei jõudnudki, vaid selline tulemus saadi punktide kokkuliitmisel. Üle vaadati kõik Paide linna suuremad asulad ja konkursile esitatud kinnistud.

Hindamiskomisjoni kuulusid Siret Pihelgas, Peeter Saldre, Kulno Klein, Marje-Ly Rebas, Natalja Haug, Anne Ojala ja Tiina Kivila.

Konkursi võitjaid tunnustatakse homme kell 17:30 Paide Muusika- ja Teatrimaja kõrval algaval sündmusel „Hüvasti, jõuluaeg“.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background