Jõuluoksjonid said hoo sisse. OKSJONIGALERII!

Alates eilsest kuni 21. detsembrini jõuab igal tööpäeval Kesk-Eesti Tre Raadio ja Rapla Tre Raadio otse-eetrisse 2 jõuluoksjonit.

Nagu juba tavaks saanud, on iga oksjoni alghind 1 euro ja oksjonisamm määratakse igale müügiartiklile eraldi.

Oksjonid on eetris tööpäeviti kell 13:30 ja 15:30 ning pakkumisi saab teha vaid otse-eetri telefonil 3838808. Raadiokuulaja, kes jälgib oksjoneid läbi internetilingi KUULA OTSE veebilehel keskeesti.tre.ee, peab arvestama signaali hilinemisega ligi 20 sekundit ja olema pakkumiste tegemises selle võrra kiirem.

Kõige esimesena läks haamri alla 100 liitrit kütust tanklalt Õlitäht, mis müüdi 110 euroga ning teisel oksjonil müüdi 45 euroga maha õhtusöök neljale Mäeküla söögikohas Italiano Pasta & Pizza.

Oksjonite virr-varris müüakse muu hulgas maha ka õhksoojuspump, laserprožektor, fotoaparaat, mitmeid erinevaid kinkekaarte, hõbedast kõrvarõngad, Imavere Kõrtsi kuldkaart, õliradiaator, jõulupraad ja veel palju muudki põnevat

Infot kõikide oksjonite kohta saab värskelt ilmunud ajakirjast TrePluss, Kesk-Eesti Tre Raadio kodulehe oksjonigaleriist, raadio Facebooki lehelt ja igapäevaselt raadioeetrist.

OKSJONIGALERII:

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background