Jürgen Ligi ränk kukkumine lõppes tõsiste vigastustega

Tänane haridusteemaline valimisdebatt Kesk-Eesti Tre Raadios tuleb endise rahandusministri Jürgen Ligi osaluseta.

Sündmused said alguse pühapäevasel Tartu Maratonil, kuhu kirglik spordimees hoolimata väljaravimata jalavigastusest ikkagi viimsel hetkel minna otsustas. Umbes 20 kilomeetrit enne lõppu aga tuli libastumine jäisel laskumisel, kus suurimad kiirused olid võrreldavad sõiduauto liikumiskiirusega. Kukkumine oli ränk, kuid andis võimaluse jalule tõusta ning maraton sai lõpuni sõidetud. Et jäise rajaga kohtumise hinnaks oli kaks murtud ribi ja kopsuvigastus, sai lõplikult selgeks alles kaks päeva hiljem.

Et asi võib osutuda tõsisemaks kui esialgu arvatud, oli aimata juba esmaspäeval, kui poliitik tuli raadiosse ja kurtis väga halba enesetunnet. Sellegipoolest osales ta peaaegu kahe tunni pikkuses raadiodebatis ning salvestas mahuka isikusaate, mis läheb eetrisse reedel kell 10.

Järgmine kohtumine Tre raadio kuulajatega pidi aset leidma täna kell 12 algavas haridusteemalises debatis, kuid eile hilisõhtul saabus saatejuhile sõnum: “Pidin homme debatti tulema, aga tulin hoopis PERH-i. Kops ja ribid katki olid juba eelmises saates. Vabanda palun kuulajate ees, ma tõesti tahtsin tulla ja mitte eksministrina hoolimatu paista.” Oma Facebooki lehel on Järva- ja Viljandimaa Reformierakonna esinumber avaldanud lootust, et saab jalule nädalaga.

Soovime Jürgen Ligile kiiret paranemist!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background