Kaitseliidu Järva malev tähistab sünnipäeva

11. novembril möödub 100 aastat päevast, mil Eesti mehed ühinesid oma vabast tahtest ühtseks jõuks. Loodi Kaitseliit, et tagada keele ja kultuuri säilimine läbi aegade. Kaitseliidu Järva malev tähistab aastapäeva 9. novembril  Veskisilla tantsuhallis. Peole on oodatud kõik Kaitseliidu tegev-, toetaja- ja auliikmed koos kaaslasega.

Aastapäevapeol vaadatakse tagasi möödunud aastale ja tunnustatakse neid kaitseliitlasi, naiskodukaitsjaid ja noortejuhte, kes 2018. aastal märkimisväärselt panustasid nii organisatsiooni tegevusse kui enda arengusse.

Järva maleva pealik major Gabriel Rikberg annab üle Kaitseliidu keskjuhatuse poolt annetatud Kaitseliidu teenetemedalid, Kaitseliidu ülema tänukirjad ja meened, Järva maleva juhatuse poolt annetatud Järva maleva rinnamärgid, meened ja malevapealiku tänukirjad. Tunnustatakse Järva maleva laskevõistluse võitjaid.

Peo oodatumaks ja erilisemaks hetkeks on Järva maleva aasta kaitseliitlase ja Järva ringkonna aasta naiskodukaitsja 2018 väljakuulutamine.

Eelmisel aastal valiti Järva maleva aasta kaitseliitlaseks Mario Reinu ja Järva ringkonna aasta naiskodukaitsjaks Eve Kivistik.

Täpsem info sündmusele registreerimise kohta leiab SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background