Kali Briisi värskele albumile saab Hooandjas hoogu anda

Kali Briis

Kali Briisil on valmimas viies täispikk stuudioalbum nimega ‘’Cloudy with a Chance of Briis’’.

Album räägib Kali Briisile omaselt sarkastilise loo. Sellel plaadil lahatakse tänapäeva nutipõlvkonna tagasilööke füüsilise kontakti vähenemisest kuni vaimsete glitchideni välja. Sarnaselt plaadi pealkirjale, antakse ümber nurga lootust, et olukord on pilves selgimistega, kuid selleks tuleb esmalt eristada halli erinevaid varjundeid.

Helipildilt ja loomult on plaat väga sarnane aastate tagusele “Moon Ghost” (2012) albumile, mis pakatab elektrist, ärevusest ning on sündinud iseendaga dialoogis olemise tulemusena. Erinevalt eelmisest “Let’s Play Love” (2016) albumist, mis oli tehtud live-bändiga, lähtutakse viiendal albumil peamiselt ühe mehe visioonist, pakkudes kuulajale kogemust, mis on Kali Briisile olnud läbi aegade kõige omasem. Sarkastilisust,  mis püüdleb kikivarvul lihtsuse ja naiivsuse poole, kuid teisest küljest segab jälgi vanade heade draivitud basside ja ärevate süntesaatoritega.

Artistinime Kali Briis kandev laulja ja produtsent Alan Olonen on viimased viis aastat tegutsenud koos laulja ja klahvimängija Laura Junsoni ja kitarrist Erko Niiduga ning erinevate tuntud Eesti muusikutega nagu Kaarel Kuusk, Tõnu Tubli, Hans Kurvits ja Karl-Markus Kohv.

Kali Briisi värskele albumile saab hoogu juurde anda Hooandja vahendusel.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background