Kangrumäel stardib suusatajate seeriajooks ja kepikõnni võistlus

Pilt on illustreeriv. Foto: unsplash.com

Ambla Spordiklubi suusatajate seeriajooks  ja kepikõnd tuleb taas.  Võistlus koosneb viiest etapist, millest esimene toimub juba sellel pühapäeval, 14. oktoobril algusega kell 12.  stardiga Kangrumäe laululava juurest.

Võistluse II etapp toimub 21. oktoobril, ning siis on kavas tavadistants, III etapp leiab aset 28. oktoobril, ning siis võisteldakse lühikesel distantsil. IV etapp joostakse maha pikal distantsil 04. novembril ning võistluse viimane etapp toimub ühisstardist  tavadistantsile 11. novembril.

Võistlussarjast on oodatud osa saama kõik huvilised, kellel on piisav treenitus vastava distantsi läbimiseks.   Rada on mägine ja kaetud osaliselt puidulaasu ja saepuruga. Võistlustel on kohustuslik kasutada suusakeppe.

Kõikidel etappidel osalejate vahel läheb loosi pulsikell.  Võistluste parimad selguvad üheksas võistlusklassis. Võistlustrassi pikkus sõltub vanuseklassist.

Ambla Spordiklubi suusatajate seeriajooks ja kepikõnni seeriavõistluse avaetapp toimub sellel pühapäeval stardiga kell 12 Kangrumäe laululava juurest. Eelregistreerimine võistlusele lõppeb 13. oktoobril SIIN!

Võistlusjuhendiga saab tutvuda SIIN!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background