Karl Mööl liitus Paide Linnameeskonnaga

Paide Linnameeskond tugevdas kaitseliini 26-aastase Karl Mööliga, kes toob Järvamaa esindusklubisse ligi 250-mängulise Premium liiga kogemuse.

Tänavust hooaega alustas Mööl Taani esiliigaklubis HB Køge, kus tegi kaasa 10 mängus. Hooaja teise poole veetis Mööl Tallinna Kalevis, saades 18 mänguga kirja 2 väravat ja 6 väravasöötu. Kokku on Mööl Premium liigas mänginud 246 kohtumist ja löönud 35 väravat.

Meistriliiga debüüdi tegi Karl Mööl FC Flora eest 17-aastasena 2009. aastal, kahel järgmisel hooajal esindas ta Viljandi Tulevikku ja FC Viljandit. Aastal 2012 võitis Mööl FC Floraga Superkarika ning 29 Premium liiga mängus tuli 6 väravat. Aasta hiljem läksid Mööli teed Floraga lahku ja hooaja teises pooles mängis ta FC Kuressaare eest.

Aastatel 2014-2017 oli Mööl Nõmme Kalju põhitegijate hulgas – saldoks 132 Premium liiga mängu ja 16 väravat. 2015. aastal krooniti Mööl koos Nõmme Kaljuga Evald Tipneri karikavõitjaks.

Karl Mööl on Paide Linnameeskonna kolmandaks hooajaeelseks täienduseks – novembris liitusid meeskonnaga ründaja Alassana Jatta ja väravavaht Mait Toom.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background