Käru ja Kabala postipunktid pannakse kinni

Alates uuest aastast on Käru ja Kabala postipunktid seoses vähese külastatavusega suletud.

Käru postipunkt töötab 29. detsembrini ja Kabala postipunkt 31. detsembrini. Edaspidi on kohalikel elanikel võimalik postiteenuseid tarbida kirjakandja vahendusel või külastada ümberkaudseid postiasutusi või pakiautomaate.

Käru ja Kabala piirkondade elanike saadetised jõuavad uuest aastast Türi postkontorisse, mis oli juba varem eelistatud postiasutuseks. Soovi korral on võimalik postkontorisse saabunud saadetisi ümber suunata või tellida kirjakandjaga koju. Alternatiivina võib kasutada ka Türi pakiautomaati.

Kõigil postiteenuse kasutajatel, kes elavad või asuvad maapiirkonnas, on võimalus kutsuda kirjakandja koju või tööle ning kasutada kõiki postiteenuseid oma elu- või asukohast lahkumata. Kirjakandja kohalekutsumine on tasuta, maksta tuleb ainult postiteenuste ja neile kehtestatud teenustasude eest. Kirjakandjat saab kutsuda Omniva kodulehel oleva vormi kaudu või telefonil 6616616.

Lisaks plaanib Omniva edaspidi pakiautomaadivõrku laiendada, mis tähendab, et ka Türi valda võib tulevikus uusi automaate lisanduda. Omniva jaevõrgu juhi Eve Vuksi sõnul on näha, et märkimisväärne hulk aktiivseid e-ostlejaid elab just maapiirkondades, kus pakiautomaadist puudust tuntakse. Seega plaanitakse paigaldada automaate ka asulatesse, kus pakkide saamine ja saatmine populaarne on.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background