Käru Lasteaed-Põhikoolil on uus juht

Alates tänasest töötab Käru Lasteaed-Põhikooli direktorina Raili Saar.

Ta on pärit Tõrvast, kus ta omandas gümnaasiumihariduse ning tegeles aktiivselt laulmise ja näitlemisega. Saar sõnas, et haridusvaldkond ja huvi kasvatustegevuse vastu on temaga kogu aeg kaasas käinud – niikaua kui ta end mäletab, on õpetaja või direktori amet olnud tema elu suurim unistus.

Tartusse kolides asus Saar õppima toiduainete tehnoloogiat, mis oli erialade nimistus tema teine valik. Kõrgkooli kõrvalt ja pärast magistrikraadi omandamist töötas ta mitmel rindel nii era- kui ka riigisektoris. Kauaaegset unistust sai Saar realiseerida kutseõpetajana Tartu Kutsehariduskeskuses, lektori ja juhendajana Eesti Maaülikoolis ning koolitaja ja mentorina.

Käru Lasteaed-Põhikooli õpilastele, kooliperele, vanematele ja kogukonnale soovib Raili Saar olla eeskujuks, võrdväärseks partneriks ja heaks kaaslaseks. Ta usub, et vastastikune avatud ja lugupidav suhtlusviis on eduka koostöö alus, mis viib eesmärkide täitmiseni – tuua kooliellu värskust kuulamise ja kaasamise teel, tunda rõõmu olemasolevast, ent püüelda veel kõrgemale ja kaugemale, muuta õpikeskkond ja õhustik koolis atraktiivsemaks ning vältida seeläbi kodukoha ja ümbruskonna laste õppima asumist linnakoolidesse.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background