Käru raamatukogus toimuvad sel nädalal raamatukogupäevad

unsplash.com

Raamatukogupäevad Käru raamatukogus toovad nädala jooksul lugejateni põnevaid hetki. Täpselt aastajagu saab mööda suure valla juhtimise all olemist ja toimetamist. Nädala jooksul on kutsutud projektis “Tuntud inimene laenutamas” osalema nii vähem kui rohkem tuntud valla juhtivaid tegelasi.

Kui esmaspäeval võttis raamatukogu laenutusleti taga koha sisse  valla kultuuri- ja spordikomisjoni esimees Mati Sadam, siis kolmapäeval laenutab Kärus raamatuid valla avalike suhete juht Merle Rüütel ja samal päeval on memmeklubiliste ringis külas Heli Künnapas, kes on kirjanik, kirjastaja, blogija, poliitik ning kelle peres kasvab viis last. Neljapäeval laenutab raamatuid Käru põhikooli direktor Raili Saar ja reedel vallavanem Pipi-Liis Siemann.

Täna saavad huvilised osaleda kuivatiga magusad ampsud töötoas.

Lisaks pakutakse lugejaile võimalust tellimisnimekirjast valida, millist raamatut raamatukogule soetada ja tutvuda nii uudiskirjanduse kui sügiskireva lugemisvaraga. Uksetahvlilt saab lugeda tundmatu autori luuleridu ning avaldada arvamust postipunkti töö lõpetamise kohta.

Raamatukogupäevad Käru raamatukogus algavad kell 10.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background