Kärus arutletakse Türi valda tulevate tuulikuparkide üle

19/11/2020

Tagasi

Foto: Karsten Würth /Unsplash

Koostamisel on analüüs Türi vallas tuulikuparkide asukohavaliku tegemiseks. Puudutab see Kaitseministeeriumi piirangutest lähtuvalt suuremas osas endise Käru valla territooriumi (Kädva, Sonni, Lungu, Lauri, Kõdu, Kändliku, Kullimaa ja Jõeküla ning Käru alevik) ning vähesel määral Saueagu küla.

Analüüsi käigus leitakse alad, mis Türi valla koostatavas üldplaneeringus määratakse võimalike tuulikupargi aladena. Samuti pakutakse analüüsi tulemusena välja tingimused, mida tuulikuparki arendades peab järgima.

Tagamaks, et alad ja tingimused saaksid sellised, et tulevikus oleks võimalik nende alusel ka reaalne arendustegevus, kutsutakse vallakodanikke analüüsi tulemustega tutvuma, aktiivselt kaasa mõtlema ja koosolekul osalema.

Analüüsi tulemustega saab tutvuda Türi valla veebilehel www.tyri.ee valdkonna Ehitus, planeerimine alajaotuses Üldplaneeringu koostamine ja Türi valla üldplaneeringu koostamine (alates 27.09.2020)

Avalik koosolek analüüsi tulemuste tutvustamiseks toimub 19. novembril 2020 kell 17 Käru rahvamajas (Lao tn 35, Käru alevik).

Täpsemat infot on võimalik saada kontaktidelt marje.parn@tyri.ee ja 5333 0476.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background