Kaspar Tammist alustab Arvamusfestivali eestvedajana

Foto: Miia Kiho

Tänasest alustab Arvamusfestivali uue eestvedajana tööd Kaspar Tammist.

Paidelasena on ta olnud festivaliga seotud selle algusaastatest saati ning näinud kahepäevase sündmuse korraldamist nii vabatahtliku, ala ülesehitaja, turvajuhi kui festivali operatiivjuhi rollis. Arvamusfestivalil näeb ta kindlat kohta nii Eesti ühiskonnas kui Paide linnas. Uues ametis soovib ta tuua festivali programmi enam paindlikkust ja uusi arutelude korraldajaid.

Tammisti sõnul on tema esimeseks ülesandeks koos vabatahtlikest meeskonnaga ettevalmistused käima tõmmata ja kinnitada kokkulepped nii seniste kui uute koostööpartneritega, kelle toetus on festivali toimumiseks väga vajalik. Tammist lisas, et festival on algusest peale olnud osalejatele tasuta ning korraldusmeeskonna soov on, et see nii ka jääks.

Arvamusfestivali tuumikmeeskonda hakkab sellest sügisest nõustama laiapõhjaline ühiskondlik nõukoda, kuhu kuuluvad festivali sünni juures olnud ja festivali missiooni toetavad inimesed. Kaspar Tammisti sõnul on nõukoja ülesanne toetada eestvedajat ja korraldustiimi festivali sisu, formaadi ja selle arenguga seotud küsimustes. Nõukoja tööd aitab käivitada Arvamusfestivali idee ellukutsuja Kristi Liiva.

Järjekorras juba 8. Arvamusfestival toimub Paides 2020. aasta 7. ja 8. augustil.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background