Kasutajakonto loomine aitab rongisõitjaid

Foto: Merle Rüütel

Alates eilsest on rongisõitjatel võimalus luua endale veebis kasutajakonto, mis võimaldab Elroni sõidukaardil oleva rahaga piletiostu eest tasuda ka internetis ning lihtsustab ühe kasutajaga seotud erinevate sõidukaartide haldamist.

Kui seni sai turvalisuse huvides Elroni sõidukaardil olevat raha kasutada üksnes rongis pileti ostmisel, siis nüüd saab kasutajakonto olemasolul seda teha ka veebis. Konto ei ole isikustatud, piisab e-posti aadressist.

Kontoga saab siduda ka erinevaid sõidukaarte ja anda nendele ka personaalsed nimetused. Seega kui peres on mitu sõidukaarti, saab näiteks lapsevanem kontole sisse logides lapse kaardile raha laadida või pileteid osta ilma, et peaks iga kord teadma kaardi numbrit.

Kasutajakonto vahendusel on mugav vaadata ka aktiivseid pileteid ja ostuajalugu, kaardile raha laadida ning piletikontrollimiseks kuvada e-mailile ostetud piletide QR-koode.

Seoses kasutajakonto lisandumisega piletimüügisüsteemi saab piletite tagastussüsteem samuti väikese uuenduse. Teistele teenusepakkujatele sarnaselt arvestatakse pileti maksumusest maha teenustasu 1 euro, kui reisija soovib piletiraha tagastust oma arvelduskontole. Kui reisija soovib ette ostetud pileti tagastada, tehes seda Elroni piletimüügisüsteemi lehel ning saada tagastatava summa Elroni sõidukaardile, tagastatakse pileti maksumus täies ulatuses teenustasuta.

Kasutajakonto saab luua Elroni piletimüügisüsteemi veebilehel SIIN, vajutades lehe paremas ülaservas valikule „Loo konto“.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background