Keskväljakul läheb chillimiseks

Laupäeval toimub Paide keskväljakul projekti Ruumieksperiment raames Keskväljaku chill.

Esinevad Eesti-Soome duo Puuluup ja Paide-Pärnu päritolu ansambel Motor Tension Ensemble. Lisaks vaadatakse suurelt ekraanilt jalgpalli ja üle pika aja leiab aset Paide muusikaviktoriin. Meeleolumuusikat valib Kaido Kirikmäe.

Hiiu kandleid elektroonikaga ristav Puuluup juhib Hiiu kandle jõhvkeelte võnked läbi efektiplokkide ja luuperi ning kasutab alternatiivseid mängutehnikaid ja heli tekitamise võimalusi. Hiiu kandle mahedale sahinale lisanduvad elektrooniliselt võimendatud kajad, koputused, kriuksud ja kahinad. Duosse kuuluvad Ramo Teder (Pastacas) ja Marko Veisson.

Motor Tension Ensemble on 2016. aasta alguses moodustatud my wave muusikalist suunitlust viljelev duo, kuhu kuuluvad vokalist-basskitarrist Kaido Kirikmäe ja kitarrist Rainer Kandelin. Ansambli kõlapilti iseloomustavad kajadesse uppuvad vokaalid, hüpnootilised bassikäigud, teravalt lõikavad kitarrid, askeetlikud trummipartiid, üksikud analoog-süntesaatorite poolt tekitatud välgatused ning igapäevaelu ja kadunud maailma piiril balansseeriv lüürika.

Keskväljaku chill algab laupäeval, 14. juulil kell 18 ja on kõikidele huvilistele tasuta.

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background