KK7 kutsub Paides ajalugu tegema, mängus on Guinessi rekord

Paide Viking Window korvpallimeeskond hooajal 2019/2020. Foto: Paide Viking Window korvpallimeeskond.

Korvpalliklubi 7 annab teada ning Eesti Korvpall 100, Paide Viking Window korvpallimeeskond ja SA Paide Spordikeskus kutsuvad püstitama vabavisete Guinessi rekordit.

Eesti Korvpalliliit korraldab 19. septembril üle-eestilise ürituse, mille raames üritatakse teha Guinnessi rekord vabavisetes. Ühe päeva jooksul loodetakse terve Eesti peale sisse visata 100 000 vabaviset!
Rekordiüritusele saavad oma panuse anda kõik huvilised. Vabaviskeid planeeritakse visata 19. septembril ajavahemikus kell 10- 18. Igas registreeritud ja kinnitatud võistluspaigas loendab tabamusi selleks määratud kohtunik.

Paide vabaviske punkt asub E-Piim spordihalli peaukse esisel alal, kuhu on oodatud viskama kõik inimesed. Lisainfot leiab SIIT 

Lisaks Guinnessi rekordiüritusele toimub E-Piim spordihallis kell 13.30 ka Paide korvpalliklubi 7 ja esindusmeeskonna (Paide Viking Window) uue hooaja plaanide ning meeskonna tutvustus.
Pärast esitlust kell 15 toimub hooajaeelne sõpruskohtumine Paide Viking Window ja II liigas palliva Siris/Starforest meeskondade vahel. Saali on oodatud kõik korvpallifännid, kaasa tuleb haarata mask ja hoida mõistliku distantsi. Maske on võimalik osta ka spordihallist kohapealt.
Kogu üritus on kõigile huvilistele tasuta.

 

 

 

 

 

 

 

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background