Kogukondliku turvalisuse maakondlikku taotlusvooru oodatakse taotlusi

Foto: jol.ee

Kogukondliku turvalisuse 2019. aasta maakondlikku toetusvooru saab taotlusi saata veel kuni 15. septembrini.

Maakondlike toetusvoorude eesmärk on aidata kaasa ühiskonna kujunemisele, kus inimesed tunnevad end vabalt ja turvaliselt ning kogukonnad on turvalise elukeskkonna loomiseks võrgustunud, kus igaühe teadliku panuse ja kogukondliku koos tegutsemise kaudu on tagatud laiemalt ohtude ennetamine, elanikkonnakaitse ning nutikas ja tulemuslik reageerimine õnnetustele, korrarikkumistele ja kuritegudele.

Lähtudes Vabariigi Valitsuse 27. veebruari 2015. a korralduse nr 107 „“Siseturvalisuse arengukava 2015‒2020“ heakskiitmine“ põhimõttest edendada koostööd turvalisema elukeskkonna kujundamisel, peab taotleja nimetatud eesmärgi täitmiseks kaasama partnerina Järvamaal tegutsevat kogukonda, teisi ühendusi ja/või asutusi ja näitama kohaliku kogukondliku turvalisust häiriva probleemi olemasolu pakilisust ja kogukonna vajadust ning tahet selle probleemi ühiseks lahendamiseks.

Maksimaalne toetus taotluse kohta on 3 500 eurot. Taotlused tuleb  esitada Järvamaa Omavalitsuste Liitu 15. septembriks kella 16.30-ks. Täpsem info on leitav SIIT!

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background