Konna majas toimub Armeenia vestlus- ja muusikaõhtu

17/11/2020

Tagasi

Shabat Quartet , milles teeb kaasa ka Türile tulev Margarita Voskanyan (vasakult teine). Foto: jazz.ee

Neljapäeval, 19. novembril algusega kell 18 toimub Türil Konna majas (Viljandi tn 60) Armeenia vestlus- ja muusikaõhtu.

Külla tuleb Armeeniast pärit ja praegu Tallinnas elav etnomuusik ja muusikateadlane Margarita Voskanyan, kel on kaasas ka mõned puupuhkpillid. Juttu räägib ja pilli mängib ka armeenia päritolu eestlane Brigitta Davidjants, kes on uurinud doktoriväitekirjas armeenia rahvusliku identiteedi loomet, samuti kirjutanud raamatu “Minu Armeenia” ja juhtinud eesti-armeenia bändi Atlas.

Samuti tuleb külla folkloristi taustaga laulja Marion Selgall, kes on läbi elu laulnud pärimusmuusikat ja jazzi.

Tegemist on kohtumisõhtuga üritustesarjast „Saame tuttavaks!“, mis viib kokku rahvusvahelise kaitse saajad, Eestis elavad välismaalased ja kohalikud inimesed. Üritus on tasuta. Lisaks pakutakse maitsta ka veidi armeenia suupisteid.

Kuna kohtade arv on piiratud, palutakse end eelnevalt registreerida, saates e-maili aadressile tyrikonn@gmail.com või helistades telefonile 5395 7115.

Projekti “Saame tuttavaks” raames korraldab Eesti Pagulasabi koos partneritega üle Eesti kokku 45 ühisüritust, kokku jõutakse kahe aasta jooksul kolm korda igasse maakonda.

Üritus toimub koostöös sotsiaalse ettevõttega Siin & Sääl. Projekti kaasrahastavad Euroopa Liit Varjupaiga-, Rände- ja Integratsioonifondi kaudu ning EV Siseministeerium.

 

Sildistatud

Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background