Kortermajade festival ootab pruutpaare ja pulmamasinaid

Homme toimub Väätsal järjekordne Kortermajade festival, mille teemaks on seekord pulmad.

Nii pakub kogukond kõigile laupäeval abiellujatele võimaluse festivalilt läbi astuda. Üks korraldajatest Laivi Pilipenko selgitas, et nad on valmis pulmaseltskonna kohe festivali kavasse lülitama. Pakkuda on terve alevikutäis inimesi pulma kontvõõraks, pulmaväravaid tegema või kutsuma pulmalised oma pika laua taha.

Kortermajade festival algab traditsioonilise avarongkäiguga Paide tee äärsete kortermajade eest ja seekord on rongkäiku oodatud kõiksugu pulmamasinad. Pidustuste avategevus on pikima pulmapärja punumine, mille tarvis palutakse kõigil kaasa võtta võimalikult palju erinevaid lilli.

Lisaks oodatakse kõiki pruute või neid, kes tunnevad end pruudina või tahaksid tunda, osalema pruudirallil. Ainsaks osalemistingimuseks on pulmakleidi kandmine.

Lastele teevad vabatahtlikud päästjad taas liumäe, avatud on elamuste kelder, etenduse annab tellinguteater, kuulata saab armastuslaule ja pulmakapelli, mängida petanki, osaleda majadevahelisel jalgpalliturniiril ja pulmaorienteerumisel ning vaadata öökino. Avatud on ka kodurestoranid ja kohvikunurgad.

Lisaks eelpool toodule kutsutakse kõiki välja panema oma pulmafotosid, plakateid ja mälestusi.

Täpsemat infot Kortermajade festivali kohta jagab Laivi Pilipenko telefonil 51901573.


Raadio Rapla

Tre raadio Rapla

Current track
TITLE
ARTIST

Background